czyscioch.biuro@czyscioch-szczecin.pl       mobile: +48 601 74 10 76

AKTUALNOŚCI

zbiornik odciekow 20200131Mimo zimowej aury, firma CZYŚCIOCH prowadzi prace oczyszczeniowe i konserwacyjne również na zewnątrz obiektów. Oktualnie prowadzimy prace polegające na oczyszczeniu hydrodynamicznym zbiornika odcieków w jednej ze szczecińskich oczyszczalni ścieków i dososowujemy go, do wykorzystania jako zbiornik PPOŹ.

Szanowni Państwo, 

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszej witryny i naszych klientów, wdrożyliśmy  certykiat SSL.

Nasza strona www.czyscioch-szczecin.pl - należy do witryn bezpieczych i połączenie ze stroną również.

 

 

sala1 Rozszerzyliśmy działaność naszej firmy o ofertę wynajmu sali konferencyjno-szkoleniowej z zapleczem socjalnym, kuchennym i zapleczem technicznym. Sala dzięki swojemu wyposażeniu może być w bardzo krótkim czasie zaadoptowana na dowolne cele - sala treningowa, sala konferencyjna, sala na cele integracyjne.  Więcej informacji w dziale BAZA LOGISTYCZNA firmy.

Czytaj więcej...

oczyszczalnia1W najbliższym czasie planujemy uruchomienie naszej innowacyjnej mechaniczno-biologiczo-chemicznej oczyszczalni "CZYŚCIOCH". Oczyszczalnia "CZYŚCIOCH" to nowatorski projekt oczyszczania wód zaolejonych. Więcej informacji znajdą Państwo w dziale OCZYSZCZALNIA.

 Czytaj więcej...

 

W dziale kontakty dodany został formularz kontaktowy i mapa dojazdu do naszej firmy.

 

nic

Nazwa Projektu:
Wdrożenie nowatorskiej technologii oczyszczania wód zaolejonych powstałych w wyniku czyszczenia i konserwacji zbiorników po produktach płynnych.